Cariere

Locuri de muncă disponibile

Developer JavaScript / AngularJS

Publicat: 9 noiembrie 2016

Angajam developeri JavaScript / AngularJS cu experienta pentru biroul nostru din Cluj-Napoca.

Sunt obligatorii cunostintele solide de programare si experienta cu JavaScript.

Reprezinta un avantaj experienta cu

  • AngularJS
  • build systems (grunt/gulp/etc.)
  • tool-uri de testare automata
  • git
  • TypeScript sau ES2015
  • Angular Material

Descrierea jobului

Implementarea de noi functionalitati folosind AngularJS si Angular Material, bug fixing si teste automate pentru partea de frontend a produsului nostru software.

Care sunt beneficiile pe care ti le doresti?

Trimite-ne CV pe jobs la hosterion.com. Precizează postul pentru care aplici.

Marketer junior

Chiar daca esti la inceput de drum, marketingul este o vocatie pentru tine, nu doar o metoda de a avea un venit.

Jack of all trades, master of... some.

Ai abilitati remarcabile de comunicare orala si in scris, in limba romana si limba engleza.

Nu iti cerem sa fii specialist SEO/CPC/etc., dar trebuie sa cunosti principiile elementare si sa poti coordona un specialist extern.

Iti oferim libertate de miscare si oportunitatea de a face diferite teste de marketing si vanzari.

Ai abilitati foarte bune de relationare cu oamenii si nu ti-e teama sa faci vanzari inbound si outbound catre piata rece sau calda.

Impreuna cu directorul general esti responsabil pentru cresterea cifrei de afaceri si a profitului.

  • Care sunt ultimele trei carti de marketing sau vanzari pe care le-ai citit?
  • Care sunt top trei bloguri preferate, de specialitate, pe care le urmaresti?
  • Care crezi sunt cele mai eficiente trei modalitati (online sau offline) de crestere a vanzarilor pentru o afacere mica si trei modalitati care crezi ca nu mai sunt atat de eficiente in acest moment.

Trimite-ne CV, respunsurile tale si o scurta scrisoare de intentie pe jobs la hosterion.com. Precizează postul pentru care aplici.